Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zupa z Soczewicy – Sara zaprasza na kolejną lekcję gotowania. Tym razem przygotujecie pyszna i zdrową zupę z soczewicy. Odnajdźcie w kuchni wszystkie potrzebne składniki. Udanego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 6 633 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Torty Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Bar Gry Lody Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe