Zupa z Soczewicy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Zupa z Soczewicy – Sara zaprasza na kolejną lekcję gotowania. Tym razem przygotujecie pyszna i zdrową zupę z soczewicy. Odnajdźcie w kuchni wszystkie potrzebne składniki. Udanego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 9 492 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Fast Food Gra Deser Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Makaron