Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Zupa z Soczewicy – Sara zaprasza na kolejną lekcję gotowania. Tym razem przygotujecie pyszna i zdrową zupę z soczewicy. Odnajdźcie w kuchni wszystkie potrzebne składniki. Udanego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 575 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Lody Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Torty Słodkie Gry Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Bar Barbie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek