Zupa z Soczewicy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zupa z Soczewicy – Sara zaprasza na kolejną lekcję gotowania. Tym razem przygotujecie pyszna i zdrową zupę z soczewicy. Odnajdźcie w kuchni wszystkie potrzebne składniki. Udanego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 373 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Ciastka Gra Deser Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Owoce Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Lody Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Warzywa Słodkie Gry