Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zupa z Soczewicy – Sara zaprasza na kolejną lekcję gotowania. Tym razem przygotujecie pyszna i zdrową zupę z soczewicy. Odnajdźcie w kuchni wszystkie potrzebne składniki. Udanego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5098 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Pizza Gry Bar Słodkie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Owoce Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą