Zupa Warzywna - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Zupa Warzywna (Cooking Vegtable Soup) – Gdy wokół jest wiosna i warzywa kuszą swoją świeżością, najlepszym pomysłem na obiad będzie zupa warzywna. A jak zrobić taką wiosenne i pyszne danie? Nie martw się. Pokierujemy twoimi czynami, krok po kroku i damy dobre rady.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 492 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Torty Gry Lody Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Bar Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe