Zupa Krem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Zupa Krem – przyrządź dzisiaj pyszną zupę krem z tajemniczym składnikiem. Zupę robimy od samego początku, a więc najpierw kroimy, siekamy i przygotowujemy wszystkie potrzebne składniki. Oczywiście każde warzywko zostało wcześniej dokładnie umyte. Aby pokroić klikamy myszką w miejscu linii i trzymając wciśnięty przycisk myszki przesuwamy ją w dół. Pokrojone warzywa wędrują wprost do garnka, a my doprawiamy zupkę. Podsuń ten przepis mamie, a na pewno ucieszy się, bo zupa krem jest naprawdę pyszna.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.1/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 676 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Lody Gra Deser Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bar Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Warzywa