Zupa Krem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Zupa Krem – przyrządź dzisiaj pyszną zupę krem z tajemniczym składnikiem. Zupę robimy od samego początku, a więc najpierw kroimy, siekamy i przygotowujemy wszystkie potrzebne składniki. Oczywiście każde warzywko zostało wcześniej dokładnie umyte. Aby pokroić klikamy myszką w miejscu linii i trzymając wciśnięty przycisk myszki przesuwamy ją w dół. Pokrojone warzywa wędrują wprost do garnka, a my doprawiamy zupkę. Podsuń ten przepis mamie, a na pewno ucieszy się, bo zupa krem jest naprawdę pyszna.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 989 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Makaron Gry Obiad Gra Ciasto Gry Lody Gry Kanapki Gra Deser Gry Kuchnia Słodkie Gry