Zupa Krem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zupa Krem – przyrządź dzisiaj pyszną zupę krem z tajemniczym składnikiem. Zupę robimy od samego początku, a więc najpierw kroimy, siekamy i przygotowujemy wszystkie potrzebne składniki. Oczywiście każde warzywko zostało wcześniej dokładnie umyte. Aby pokroić klikamy myszką w miejscu linii i trzymając wciśnięty przycisk myszki przesuwamy ją w dół. Pokrojone warzywa wędrują wprost do garnka, a my doprawiamy zupkę. Podsuń ten przepis mamie, a na pewno ucieszy się, bo zupa krem jest naprawdę pyszna.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 319 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Pieczenie Gry Lody Gry Fast Food Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Ciasto Gry Owoce Barbie Gry Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Hamburgery