Zupa Dyniowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zupa Dyniowa – poznaj przepis na pyszną zupę dyniową. W Halloween robimy dyniowe głowy, ale czy zastanawialiście się co można zrobić z tym co wykroimy z środka dyni? Można zrobić pyszną zupę. Wykonuj instrukcję i zapamiętaj co dodajesz. Później będziesz mógł zrobić taką zupę w domu. Powodzenia i smacznego.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 11 736 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kurczak Barbie Gry Gry Makaron Gry Fast Food Gry Lody Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser