Zupa Dyniowa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zupa Dyniowa – poznaj przepis na pyszną zupę dyniową. W Halloween robimy dyniowe głowy, ale czy zastanawialiście się co można zrobić z tym co wykroimy z środka dyni? Można zrobić pyszną zupę. Wykonuj instrukcję i zapamiętaj co dodajesz. Później będziesz mógł zrobić taką zupę w domu. Powodzenia i smacznego.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 9 715 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Lody Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Deser Gry Bar Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Śniadanie