Zróbmy Perfekcyjnego Burgera | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zróbmy Perfekcyjnego Burgera (Cooking Perfect Burger) – Oto zadanie na dziś. Perfekcyjny burger dla każdego. Aby go zrobić trzeba nam świeżych produktów. Przejrzyj szafki i półki lodówki, aby znaleźć wszystko co jest pokazane na liście. Potem przejdź do komponowania super burgera.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 3.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 535 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Makaron Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zupy Gry Ciastka Gry Zarabianie