Zrób Pizze - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Zrób Pizze – przygotuj wystrój stołu i co najważniejsze pyszną pizzę dla swoich znajomych, którzy przyjdą dzisiaj do Ciebie w odwiedziny. Klikaj na ikonki, które znajdują się u góry ekranu gry. Zacznij od prawej strony, ponieważ najpierw należy wybrać obrus, kwiaty, talerz, spód pizzy, a dopiero potem poszczególne dodatki do niej. Klikaj na ikonki wielokrotnie, a zobaczysz jak wiele rzeczy jest do wyboru. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 375 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Lody Barbie Gry Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Torty Gry Fast Food Gotowanie z Sarą