Zrób Pizze - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Zrób Pizze – przygotuj wystrój stołu i co najważniejsze pyszną pizzę dla swoich znajomych, którzy przyjdą dzisiaj do Ciebie w odwiedziny. Klikaj na ikonki, które znajdują się u góry ekranu gry. Zacznij od prawej strony, ponieważ najpierw należy wybrać obrus, kwiaty, talerz, spód pizzy, a dopiero potem poszczególne dodatki do niej. Klikaj na ikonki wielokrotnie, a zobaczysz jak wiele rzeczy jest do wyboru. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 645 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Pieczenie Barbie Gry Słodkie Gry Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Owoce Gra Ciasto Gry Lody Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Gry Zrób To Sam