Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zrób Galaretkę – klikamy „play” i wybieramy kolor galaretki jaką chcemy zrobić. Red – czerwoną, czy może green – zieloną? Następnie wykonujemy instrukcje pojawiające się na ekranie, pomocna dłoń pokazuje, który produkt należy teraz użyć. Przy okazji gry poznajemy przepis na galaretkę i to nie taką z papierka, ale domową!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 5 587 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Torty Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bar Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Owoce Gry Pizza