Zrób Galaretkę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zrób Galaretkę – klikamy „play” i wybieramy kolor galaretki jaką chcemy zrobić. Red – czerwoną, czy może green – zieloną? Następnie wykonujemy instrukcje pojawiające się na ekranie, pomocna dłoń pokazuje, który produkt należy teraz użyć. Przy okazji gry poznajemy przepis na galaretkę i to nie taką z papierka, ale domową!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 6 261 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Ciastka Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Torty Gry Fast Food Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Bar Gry Kurczak Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gra Deser