Zrób Galaretkę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Zrób Galaretkę – klikamy „play” i wybieramy kolor galaretki jaką chcemy zrobić. Red – czerwoną, czy może green – zieloną? Następnie wykonujemy instrukcje pojawiające się na ekranie, pomocna dłoń pokazuje, który produkt należy teraz użyć. Przy okazji gry poznajemy przepis na galaretkę i to nie taką z papierka, ale domową!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 5 687 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zupy Gry Przepisy Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kanapki Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Pizza Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe