Zrób Galaretkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Zrób Galaretkę – klikamy „play” i wybieramy kolor galaretki jaką chcemy zrobić. Red – czerwoną, czy może green – zieloną? Następnie wykonujemy instrukcje pojawiające się na ekranie, pomocna dłoń pokazuje, który produkt należy teraz użyć. Przy okazji gry poznajemy przepis na galaretkę i to nie taką z papierka, ale domową!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 6 602 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Lody Gra Ciasto Barbie Gry Gra Deser Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Obiad Gry Przepisy