Zrób Galaretkę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Zrób Galaretkę – klikamy „play” i wybieramy kolor galaretki jaką chcemy zrobić. Red – czerwoną, czy może green – zieloną? Następnie wykonujemy instrukcje pojawiające się na ekranie, pomocna dłoń pokazuje, który produkt należy teraz użyć. Przy okazji gry poznajemy przepis na galaretkę i to nie taką z papierka, ale domową!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 5 811 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Barbie Gry Gry Zupy Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Przepisy Gry z Czekoladą