Zrób Burgera - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zrób Burgera – kto z Was nie lubi hamburgerów? Na pewno wszyscy je kochacie! Teraz możecie zrobić swojego własnego burgera. Macie możliwość zadecydowania o najmniejszym nawet szczególe w Waszym burgerze. Wybieracie rodzaj bułki, posypkę, mięso, ser, sałatę. Na konie możecie również dołożyć frytki na talerz lub jakąś sałatkę warzywną. Nie zapomnijcie strzelić fotki!

Sterowanie – wybieracie klikając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 8 499 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Owoce Gry Torty Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Przepisy