Znana Sałatka Cezar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Znana Sałatka Cezar – próbowaliście już kiedyś sałatki Cezar? Jest to obowiązkowa pozycja we wszystkich restauracjach. Pyszny smak rzymskiej sałaty, kurczaka, grzanek, a to wszystko polane delikatnym sosem vinegre. Podawane często z sosem czosnkowym. Pychota! Sprawdź jak to zrobić u siebie w domu i miej restauracyjne dania w swojej kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 348 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Przepisy Gry Makaron Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Słodkie Gry