Złap Kostkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Złap Kostkę – pies na deskorolce to niezły widok. No, no, a do tego robi podskoki, aby złapać swoje ulubione chrupki w kształcie kostek. Oprócz kostek może też chwycić wszystko co nadaje się do jedzenia na przykład pysznie wyglądające nóżki z kurczaka. Oczywiście nie trzeba pisać, że omijamy groźne pszczoły, które czekają już z przygotowanym żądłem do ataku. Zbierz jak najwięcej jedzonka, aby pies nie był głodny i zdobądź jak największą ilość punktów.

Sterowanie – strzałkami klawiatury, spacja – podskok.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 994 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zupy Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bar Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Lody Barbie Gry Gry Zręcznościowe