Złap Kostkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Złap Kostkę – pies na deskorolce to niezły widok. No, no, a do tego robi podskoki, aby złapać swoje ulubione chrupki w kształcie kostek. Oprócz kostek może też chwycić wszystko co nadaje się do jedzenia na przykład pysznie wyglądające nóżki z kurczaka. Oczywiście nie trzeba pisać, że omijamy groźne pszczoły, które czekają już z przygotowanym żądłem do ataku. Zbierz jak najwięcej jedzonka, aby pies nie był głodny i zdobądź jak największą ilość punktów.

Sterowanie – strzałkami klawiatury, spacja – podskok.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 117 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Lody Gry Hamburgery Gry Torty Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Ciastka Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Makaron Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy