Złap Kostkę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Złap Kostkę – pies na deskorolce to niezły widok. No, no, a do tego robi podskoki, aby złapać swoje ulubione chrupki w kształcie kostek. Oprócz kostek może też chwycić wszystko co nadaje się do jedzenia na przykład pysznie wyglądające nóżki z kurczaka. Oczywiście nie trzeba pisać, że omijamy groźne pszczoły, które czekają już z przygotowanym żądłem do ataku. Zbierz jak najwięcej jedzonka, aby pies nie był głodny i zdobądź jak największą ilość punktów.

Sterowanie – strzałkami klawiatury, spacja – podskok.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 387 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kurczak Gry Torty Gra Deser Gry Kanapki Gry Przepisy Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie