Złap Kostkę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Złap Kostkę – pies na deskorolce to niezły widok. No, no, a do tego robi podskoki, aby złapać swoje ulubione chrupki w kształcie kostek. Oprócz kostek może też chwycić wszystko co nadaje się do jedzenia na przykład pysznie wyglądające nóżki z kurczaka. Oczywiście nie trzeba pisać, że omijamy groźne pszczoły, które czekają już z przygotowanym żądłem do ataku. Zbierz jak najwięcej jedzonka, aby pies nie był głodny i zdobądź jak największą ilość punktów.

Sterowanie – strzałkami klawiatury, spacja – podskok.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 682 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Bar Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Hamburgery Barbie Gry Gra Ciasto Słodkie Gry Gra Deser Gry Owoce Gry Makaron Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Śniadanie