Zjedz Mnie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Zjedz Mnie – Alicja w Krainie Czarów zjadała smakołyki z napisem „ZJEDZ MNIE”, które zmieniały jej wzrost. Przez nie stawała się wielka jak słoń lub malutka jak myszka. Teraz natrafiła na tort i zastanawia się czy go zjeść. Udekoruj go najładniej jak potrafisz, a może Alicja skusi się na kawałek.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 896 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zupy Gra Deser Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Bar Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Makaron Barbie Gry