Zjedz Mnie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Zjedz Mnie – Alicja w Krainie Czarów zjadała smakołyki z napisem „ZJEDZ MNIE”, które zmieniały jej wzrost. Przez nie stawała się wielka jak słoń lub malutka jak myszka. Teraz natrafiła na tort i zastanawia się czy go zjeść. Udekoruj go najładniej jak potrafisz, a może Alicja skusi się na kawałek.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 057 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Makaron Gry Bar Gry Lody Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Kanapki Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Ciastka