Zjedz Mnie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Zjedz Mnie – Alicja w Krainie Czarów zjadała smakołyki z napisem „ZJEDZ MNIE”, które zmieniały jej wzrost. Przez nie stawała się wielka jak słoń lub malutka jak myszka. Teraz natrafiła na tort i zastanawia się czy go zjeść. Udekoruj go najładniej jak potrafisz, a może Alicja skusi się na kawałek.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 665 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zupy Gry Bar Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Obiad Gry Lody