Zjedz Mnie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zjedz Mnie – Alicja w Krainie Czarów zjadała smakołyki z napisem „ZJEDZ MNIE”, które zmieniały jej wzrost. Przez nie stawała się wielka jak słoń lub malutka jak myszka. Teraz natrafiła na tort i zastanawia się czy go zjeść. Udekoruj go najładniej jak potrafisz, a może Alicja skusi się na kawałek.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 395 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Owoce Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Słodkie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bar Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry z Czekoladą