Zjedz Mnie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Zjedz Mnie – Alicja w Krainie Czarów zjadała smakołyki z napisem „ZJEDZ MNIE”, które zmieniały jej wzrost. Przez nie stawała się wielka jak słoń lub malutka jak myszka. Teraz natrafiła na tort i zastanawia się czy go zjeść. Udekoruj go najładniej jak potrafisz, a może Alicja skusi się na kawałek.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 708 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Lody Gra Deser Słodkie Gry Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Bar Gry Torty Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Ciasto