Zjedz Mnie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Zjedz Mnie – Alicja w Krainie Czarów zjadała smakołyki z napisem „ZJEDZ MNIE”, które zmieniały jej wzrost. Przez nie stawała się wielka jak słoń lub malutka jak myszka. Teraz natrafiła na tort i zastanawia się czy go zjeść. Udekoruj go najładniej jak potrafisz, a może Alicja skusi się na kawałek.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 477 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Torty Gry Zupy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Makaron Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Bar Gra Deser Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kuchnia