Zimowy Krab | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zimowy Krab – stwórz własną kompozycję dania z krabem oraz dodatkami. Klikaj na talerze znajdujące się po obydwu stronach ekranu gry, a następnie wybieraj spośród rzeczy, które pojawią Ci się w ramce u góry. Wybierz wszystkie dodatki według swojego uznania i stwórz smakowity talerz. A wszystko to w zimowej scenerii.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 038 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Ciasto Słodkie Gry Barbie Gry