Zimowy Krab | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zimowy Krab – stwórz własną kompozycję dania z krabem oraz dodatkami. Klikaj na talerze znajdujące się po obydwu stronach ekranu gry, a następnie wybieraj spośród rzeczy, które pojawią Ci się w ramce u góry. Wybierz wszystkie dodatki według swojego uznania i stwórz smakowity talerz. A wszystko to w zimowej scenerii.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 221 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Obiad Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Bar Gry Lody Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gra Deser Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę