Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zimowy Krab – stwórz własną kompozycję dania z krabem oraz dodatkami. Klikaj na talerze znajdujące się po obydwu stronach ekranu gry, a następnie wybieraj spośród rzeczy, które pojawią Ci się w ramce u góry. Wybierz wszystkie dodatki według swojego uznania i stwórz smakowity talerz. A wszystko to w zimowej scenerii.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 874 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Bar Gry Śniadanie Gry Torty Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Kurczak