Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Zimowy Krab – stwórz własną kompozycję dania z krabem oraz dodatkami. Klikaj na talerze znajdujące się po obydwu stronach ekranu gry, a następnie wybieraj spośród rzeczy, które pojawią Ci się w ramce u góry. Wybierz wszystkie dodatki według swojego uznania i stwórz smakowity talerz. A wszystko to w zimowej scenerii.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1727 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Pizza Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Lody Gry Bar Gry Makaron Gry Kuchnia Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Hamburgery