Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zimne Jak Lód – to zadziwiające, że wystarczy kliknąć kilka razy, aby stworzyć deser lodowy w wafelku, który wszystkich zachwyci. Lody w gałkach czy z automatu? To nie ma znaczenia! Znajdziecie tu wiele form, smaków, polew, posypek, a także buziek, które ozdobią te zimne pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 608 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Zarabianie Gry Ciastka Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gra Deser Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bar Gry z Czekoladą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Hamburgery