Zimne Jak Lód - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Zimne Jak Lód – to zadziwiające, że wystarczy kliknąć kilka razy, aby stworzyć deser lodowy w wafelku, który wszystkich zachwyci. Lody w gałkach czy z automatu? To nie ma znaczenia! Znajdziecie tu wiele form, smaków, polew, posypek, a także buziek, które ozdobią te zimne pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 129 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Lody Gra Deser Gry Torty Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zupy Gra Ciasto Gry Bar Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Obiad