Zimne Jak Lód - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Zimne Jak Lód – to zadziwiające, że wystarczy kliknąć kilka razy, aby stworzyć deser lodowy w wafelku, który wszystkich zachwyci. Lody w gałkach czy z automatu? To nie ma znaczenia! Znajdziecie tu wiele form, smaków, polew, posypek, a także buziek, które ozdobią te zimne pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 023 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Torty Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Śniadanie Gra Deser Gry Obiad Gry Owoce Gry Bar Gry Zupy Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą