Zimne Jak Lód | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Zimne Jak Lód – to zadziwiające, że wystarczy kliknąć kilka razy, aby stworzyć deser lodowy w wafelku, który wszystkich zachwyci. Lody w gałkach czy z automatu? To nie ma znaczenia! Znajdziecie tu wiele form, smaków, polew, posypek, a także buziek, które ozdobią te zimne pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 143 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Pieczenie Gry Bar Gry Pizza Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kurczak Gry Śniadanie