Ziemniaczane Naleśniki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ziemniaczane Naleśniki – jeśli lubicie placki ziemniaczane oraz naleśniki, to mamy dla Was super przepis na ziemniaczane naleśniki. Wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie, a poznacie cały etap powstawania tego wspaniałego dania. Czerwona strzałka będzie bardzo pomocna. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 12 432 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Bar Gra Deser Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kurczak Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Pizza Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Makaron Gry Kuchnia