Ziemniaczane Naleśniki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ziemniaczane Naleśniki – jeśli lubicie placki ziemniaczane oraz naleśniki, to mamy dla Was super przepis na ziemniaczane naleśniki. Wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie, a poznacie cały etap powstawania tego wspaniałego dania. Czerwona strzałka będzie bardzo pomocna. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 13 036 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gra Deser Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Obiad Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Pizza Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Fast Food Barbie Gry