Zdrowo dla Dwojga - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Zdrowo dla Dwojga (Cooking Healthy For Two) – Smaczne i zdrowe gotowanie to nie lada wyzwanie. A gdy jeszcze wszyscy są głodni, to i szybko być musi. Czy uda Ci się zrobić super danie w określonym i upływającym czasie?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 098 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bar Gry Warzywa Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Owoce Gry Makaron Gry Śniadanie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zupy Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe