Zdrowo dla Dwojga | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Zdrowo dla Dwojga (Cooking Healthy For Two) – Smaczne i zdrowe gotowanie to nie lada wyzwanie. A gdy jeszcze wszyscy są głodni, to i szybko być musi. Czy uda Ci się zrobić super danie w określonym i upływającym czasie?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 404 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Lody Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gra Deser Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Pizza Gry Hamburgery Barbie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Bar Słodkie Gry