Zbuduj Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Zbuduj Tort – Chciałabyś sama zaprojektować tort weselny na swoją uroczystość? Teraz masz możliwość udekorowania takiego tortu od samego początku, czyli od biszkopta po ostatnią wisienkę.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 344 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Torty Gry Hamburgery Gry Lody Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Dekorowanki Barbie Gry Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą