Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zbuduj Tort – Chciałabyś sama zaprojektować tort weselny na swoją uroczystość? Teraz masz możliwość udekorowania takiego tortu od samego początku, czyli od biszkopta po ostatnią wisienkę.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 108 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Lody Gry Bar Gry Pizza Gry Kuchnia Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Obiad Gry Ciastka Gry Torty Słodkie Gry Gry Przepisy