Zbuduj Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zbuduj Tort – Chciałabyś sama zaprojektować tort weselny na swoją uroczystość? Teraz masz możliwość udekorowania takiego tortu od samego początku, czyli od biszkopta po ostatnią wisienkę.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 286 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Torty Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bar Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Obiad Barbie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Lody Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą