Zbieraj Jajka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zbieraj Jajka – to bardzo ciekawa gra, z którą możecie zapomnieć o nudzie. Wasze zadanie to zapamiętać sobie obrazki, które pojawiają się u góry ekranu gry – są to trzy zdjęcia zabawek. Kiedy kura podniesie plakietkę, z którymś z tych obrazków, kliknijcie na tą plakietkę, aby zdobyć jajko. Uwaga, musicie powstrzymać chęć kliknięcia, jeśli obrazek będzie inny. Powodzenia i zdobądźcie jak najwięcej jajek. Miłej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 447 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kuchnia Włoska Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kurczak Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Kanapki Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Deser Gry Torty Gry Fast Food Gry Bar