Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Zbieraj Jajka – to bardzo ciekawa gra, z którą możecie zapomnieć o nudzie. Wasze zadanie to zapamiętać sobie obrazki, które pojawiają się u góry ekranu gry – są to trzy zdjęcia zabawek. Kiedy kura podniesie plakietkę, z którymś z tych obrazków, kliknijcie na tą plakietkę, aby zdobyć jajko. Uwaga, musicie powstrzymać chęć kliknięcia, jeśli obrazek będzie inny. Powodzenia i zdobądźcie jak najwięcej jajek. Miłej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 518 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gra Deser Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Obiad Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Warzywa