Zaskakująca Zapiekanka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zaskakująca Zapiekanka – ta potrawa może Cię naprawdę zadziwić. Można nazwać ją zapiekanką lub puddingiem chlebowym. Ale nie będzie to deser. Bardzo dużo warzyw gwarantuje pyszny smak i mega dużą ilość witamin. Zróbcie ją teraz!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 998 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Ciasto Barbie Gry Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kurczak Gry Pizza Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Torty Gry Przepisy Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Bar Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kanapki