Zaprojektuj Bar Z Sokami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zaprojektuj Bar Z Sokami – świeże soki to specjalność nowej kawiarni, którą musicie w tej grze udekorować. Przeciągajcie elementy na planszę i ustawcie w dowolnym miejscu. Raz dwa Wasz bar z sokami będzie gotowy i klienci będą mogli go odwiedzać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 285 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Przepisy Barbie Gry Gry Lody Gry Makaron Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Owoce Gry Kurczak Gry Bar Gry Torty