Zaprojektuj Bar Z Sokami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zaprojektuj Bar Z Sokami – świeże soki to specjalność nowej kawiarni, którą musicie w tej grze udekorować. Przeciągajcie elementy na planszę i ustawcie w dowolnym miejscu. Raz dwa Wasz bar z sokami będzie gotowy i klienci będą mogli go odwiedzać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 176 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Owoce Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Pizza Gra Deser Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia