Zaprojektuj Bar Z Sokami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Zaprojektuj Bar Z Sokami – świeże soki to specjalność nowej kawiarni, którą musicie w tej grze udekorować. Przeciągajcie elementy na planszę i ustawcie w dowolnym miejscu. Raz dwa Wasz bar z sokami będzie gotowy i klienci będą mogli go odwiedzać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 046 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Torty Gry Kanapki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Deser Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Fast Food