Zaprojektuj Bar Z Sokami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Zaprojektuj Bar Z Sokami – świeże soki to specjalność nowej kawiarni, którą musicie w tej grze udekorować. Przeciągajcie elementy na planszę i ustawcie w dowolnym miejscu. Raz dwa Wasz bar z sokami będzie gotowy i klienci będą mogli go odwiedzać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 094 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Owoce Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Bar Barbie Gry Gry Lody Gry Torty Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Obiad Gra Deser