Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Zaprojektuj Bar Z Sokami – świeże soki to specjalność nowej kawiarni, którą musicie w tej grze udekorować. Przeciągajcie elementy na planszę i ustawcie w dowolnym miejscu. Raz dwa Wasz bar z sokami będzie gotowy i klienci będą mogli go odwiedzać.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1820 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Owoce Gra Deser Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Śniadanie