Zapiekanka Makaronowo-Serowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zapiekanka Makaronowo-Serowa (Baked Macaroni And Cheese) – Podstawą smacznego obiadu jest dobry pomysł i świeże produkty. Przygotowania do dzisiejszej zapiekanki zacznijmy więc od zakupów z  sklepiku osiedlowym. Gdy już siatki rozpakujemy, możemy się zabierać do przygotowywania posiłku. Dzięki wskazówkom pójdzie to sprawnie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 032 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Warzywa Gra Deser Gry Śniadanie Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Makaron Słodkie Gry Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Torty Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar