Zapiekanka Makaronowo-Serowa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zapiekanka Makaronowo-Serowa (Baked Macaroni And Cheese) – Podstawą smacznego obiadu jest dobry pomysł i świeże produkty. Przygotowania do dzisiejszej zapiekanki zacznijmy więc od zakupów z  sklepiku osiedlowym. Gdy już siatki rozpakujemy, możemy się zabierać do przygotowywania posiłku. Dzięki wskazówkom pójdzie to sprawnie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 218 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Torty Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Gry Zupy Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Bar Gry Pizza Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Warzywa