Zamrożony Deser | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zamrożony Deser – deser czekoladowy, który jest mocno zmrożony to prawdziwe niebo w gębie. Możesz go przygotować w domu, zobacz jak! Na początku gry wybierz składniki, których będziesz potrzebować. Przeciągnij je na ich cienie. Wykonuj instrukcje, zapełniaj pasek postępu zadania widoczny na dole i stwórz mrożone cudo!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 736 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Kanapki Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Makaron Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Obiad Gry Bar Gry Warzywa Barbie Gry Gry Torty Gry Hamburgery Gry Dekorowanki