Zamrożony Deser | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Zamrożony Deser – deser czekoladowy, który jest mocno zmrożony to prawdziwe niebo w gębie. Możesz go przygotować w domu, zobacz jak! Na początku gry wybierz składniki, których będziesz potrzebować. Przeciągnij je na ich cienie. Wykonuj instrukcje, zapełniaj pasek postępu zadania widoczny na dole i stwórz mrożone cudo!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 637 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Torty Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Owoce Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Warzywa Gry Fast Food Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Słodkie Gry