Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zamrożony Deser – deser czekoladowy, który jest mocno zmrożony to prawdziwe niebo w gębie. Możesz go przygotować w domu, zobacz jak! Na początku gry wybierz składniki, których będziesz potrzebować. Przeciągnij je na ich cienie. Wykonuj instrukcje, zapełniaj pasek postępu zadania widoczny na dole i stwórz mrożone cudo!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2901 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Torty Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Lody Gry Owoce Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Barbie Gry Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Obiad