Zamówienie na Pizze | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zamówienie na Pizze – w tej grze z pizzą w roli głównej mamy do przejścia aż trzy tryby gier. Pierwsza z nich „memory mode” polega na zapamiętywaniu. Kawałki pizzy podświetlają się w określonej kolejności, a Ty musisz odtworzyć te ruchy klikając na właściwe kawałki we właściwej kolejności. Drugi tryb gry „action mode” to wyłapywanie pizzy, zobacz jak wiele uda Ci się złapać, a tym samym sprzedać. „Design mode” to tryb dekorowania swojej własnej pizzy. Przenoś składniki na ciasto i stwórz swoją pizzę. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 191 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Lody Gry Warzywa Gry Pizza Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Makaron Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Fast Food Barbie Gry Gry z Czekoladą