Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zamówienie na Pizze – w tej grze z pizzą w roli głównej mamy do przejścia aż trzy tryby gier. Pierwsza z nich „memory mode” polega na zapamiętywaniu. Kawałki pizzy podświetlają się w określonej kolejności, a Ty musisz odtworzyć te ruchy klikając na właściwe kawałki we właściwej kolejności. Drugi tryb gry „action mode” to wyłapywanie pizzy, zobacz jak wiele uda Ci się złapać, a tym samym sprzedać. „Design mode” to tryb dekorowania swojej własnej pizzy. Przenoś składniki na ciasto i stwórz swoją pizzę. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 978 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Torty Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Deser Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Lody Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Warzywa Gotowanie z Sarą