Zamówienie na Pizze | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Zamówienie na Pizze – w tej grze z pizzą w roli głównej mamy do przejścia aż trzy tryby gier. Pierwsza z nich „memory mode” polega na zapamiętywaniu. Kawałki pizzy podświetlają się w określonej kolejności, a Ty musisz odtworzyć te ruchy klikając na właściwe kawałki we właściwej kolejności. Drugi tryb gry „action mode” to wyłapywanie pizzy, zobacz jak wiele uda Ci się złapać, a tym samym sprzedać. „Design mode” to tryb dekorowania swojej własnej pizzy. Przenoś składniki na ciasto i stwórz swoją pizzę. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 315 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bar Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Obiad Barbie Gry Gry Torty Gry Ciastka Gry Owoce Gra Ciasto Gry Lody Gry Śniadanie Gry Fast Food