Zamek Dla Księżniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zamek Dla Księżniczki – Udekoruj piękny zamek z ciasta dla ulubionej księżniczki z bajek Disney’a. W menu w prawym górnym rogu znajdziesz ozdoby, które zostały podzielone na różne grupy. Od Ciebie zależy które z nich ozdobią zamek, a od Twojej fantazji zależy efekt końcowy. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 883 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Obiad Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gra Deser Gry Fast Food Gry Zupy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe