Zamek Dla Księżniczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zamek Dla Księżniczki – Udekoruj piękny zamek z ciasta dla ulubionej księżniczki z bajek Disney’a. W menu w prawym górnym rogu znajdziesz ozdoby, które zostały podzielone na różne grupy. Od Ciebie zależy które z nich ozdobią zamek, a od Twojej fantazji zależy efekt końcowy. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 104 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Makaron Barbie Gry Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Obiad Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Lody Gra Deser Gry Pizza Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce