Zamek Dla Księżniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Zamek Dla Księżniczki – Udekoruj piękny zamek z ciasta dla ulubionej księżniczki z bajek Disney’a. W menu w prawym górnym rogu znajdziesz ozdoby, które zostały podzielone na różne grupy. Od Ciebie zależy które z nich ozdobią zamek, a od Twojej fantazji zależy efekt końcowy. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 127 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Fast Food Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Kanapki Gry Owoce Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy