Zamek Dla Księżniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Zamek Dla Księżniczki – Udekoruj piękny zamek z ciasta dla ulubionej księżniczki z bajek Disney’a. W menu w prawym górnym rogu znajdziesz ozdoby, które zostały podzielone na różne grupy. Od Ciebie zależy które z nich ozdobią zamek, a od Twojej fantazji zależy efekt końcowy. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 079 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Obiad Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zupy Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Warzywa