Zamek Dla Księżniczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Zamek Dla Księżniczki – Udekoruj piękny zamek z ciasta dla ulubionej księżniczki z bajek Disney’a. W menu w prawym górnym rogu znajdziesz ozdoby, które zostały podzielone na różne grupy. Od Ciebie zależy które z nich ozdobią zamek, a od Twojej fantazji zależy efekt końcowy. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 213 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Bar Gry Lody Gry Owoce Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kurczak Gra Ciasto Gra Deser Gry Torty Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Fast Food Słodkie Gry