Zakupy w Supermarkecie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Zakupy z Supermarkecie (Cool Supermarket Adventure) – W wielkich marketach można się pogubić i czasem zrobienie zakupów zajmuje sporo czasu. Czy będziesz umiała odnaleźć się wśród towarów w nowym miejscu? Czas jest ograniczony a trzeba zrobić zakupy wedle listy. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 421 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Warzywa Gry Bar Barbie Gry Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Kurczak Gry Obiad Gry Pizza Gry Zrób To Sam