Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Zakupy z Supermarkecie (Cool Supermarket Adventure) – W wielkich marketach można się pogubić i czasem zrobienie zakupów zajmuje sporo czasu. Czy będziesz umiała odnaleźć się wśród towarów w nowym miejscu? Czas jest ograniczony a trzeba zrobić zakupy wedle listy. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 355 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zupy Gry Bar Gra Deser Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Obiad Barbie Gry Gra Ciasto Gry Lody Gry Zarabianie Gry Pieczenie