Zakupy w Supermarkecie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zakupy z Supermarkecie (Cool Supermarket Adventure) – W wielkich marketach można się pogubić i czasem zrobienie zakupów zajmuje sporo czasu. Czy będziesz umiała odnaleźć się wśród towarów w nowym miejscu? Czas jest ograniczony a trzeba zrobić zakupy wedle listy. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 669 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Bar Gry Torty Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gra Deser Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Kurczak