Zakupy w Supermarkecie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Zakupy z Supermarkecie (Cool Supermarket Adventure) – W wielkich marketach można się pogubić i czasem zrobienie zakupów zajmuje sporo czasu. Czy będziesz umiała odnaleźć się wśród towarów w nowym miejscu? Czas jest ograniczony a trzeba zrobić zakupy wedle listy. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 986 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gra Deser Słodkie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Bar Gry Obiad Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zupy Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka