Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Zabawne Gotowanie

Smaczne gry dla dzieci

W internecie jest wiele serwisów, które próbują być „smaczne”, a takimi nie są. Na takie miano bardzo trudno zasłużyć, a jurorami w tej dziedzinie będą sami główni zainteresowani czyli dzieci. Fajnie jest gdy na takiej stronie z grami możemy się rozsmakować bez reszty i delektować się każdą grą przez dobrych kilka chwil. A gdy skończymy konsumować grę na danie główne to idziemy do kolejnej, a tam znów czeka na nas gra czy zabawa z którą pysznie spędzimy czas. Zawsze znajdzie się także coś na deser w postaci dobrych dziecięcych zabaw, dziewczęcych ubieranek czy zabawnych filmików i bajek.

BobiBobi dla dzieci Sama śmietanka z francuskiego Crème de la Crème takich gier znajduje się w znanym wszystkim dzieciom serwisie BobiBobi. Główny bohater i opiekun serwisu czyli BobiBobi oferuje nam naprawdę dobre Gry dla dzieci na swej bardzo rozbudowanej stronie pod adresem http://bobibobi.pl – dzieciaki wprost uwielbiają tą stronę, za jej prostotę, przydatność, łagodny charakter, brak przemocy, brak głupich i nieprzydatnych gier, ale przede wszystkim za JAKOŚĆ. BobiBobi od początku istnienia stawia na jakość gier, jakość zabaw i jakość filmików i bajek skierowanych do dzieci.

BobiBobi uwielbia zabawę i jak pisze na swej stronie kocha dzielić się nią z innymi „(…) jednak moim nadrzędnym celem jest dawać dzieciom radość, spokój i bezpieczeństwo w internecie”. To bardzo ważne. Ważne aby dzieci spędzające czas prze komputerem mogły się dobrze bawić, ale jednocześnie czuły się dobrze i bezpiecznie. O to właśnie od zawsze dba serwis BobiBobi promując na stronie tylko ciekawe i dobrze spreparowane gry (używając nadal języka rodem z kuchni:)). BobiBobi sam jest autorem wielu gier w których gotujemy np. BobiBobi Pizza – w której przenosimy się do słonecznej Italii i tam razem z BobiBobi kucharzem przygotowujemy pizzę, Walentynkowe Ciasto – to ciasto specjalnie dla zakochanych, które pięknie przyozdabiamy, a także gier typu puzzle, logicznych, ubieranek czy kolorowanek. Na stronie znajdziemy także specjalny dział z grami dla dzieci pod tytułem: Gry Gotowanie – przyrządzamy smaczne dania.

Uwaga! BobiBobi to smaczny serwis! Gdy raz skosztujecie ciężko będzie nie wrócić po jeszcze… A więc Smacznego! i zapraszamy na http://bobibobi.pl

Bawimy się gotując i gotujemy bawiąc się.

Gotowanie to jednocześnie sztuka i przyjemność zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Można gotować bawiąc się i bawić się gotując. Gotowanie i pieczenie to doskonała zabawa dzięki, której rozwijamy wiele naszych zmysłów. Dorośli to wiedzą, a jeśli nie to w końcu i tak się dowiedzą, ale czy wiedzą to dzieci? Zapewne nie. I w tym właśnie głowa rodziców, opiekunów i dziadków aby wpoić dziecku chęć do upichcenia czegoś, pomagania przy gotowaniu czy też samego przebywania w kuchni.
Gry Gotowanie dla dzieciJak wiemy najlepszym sposobem na zainteresowanie dziecka czymkolwiek jest przybranie tego w zabawę. Pomocą służy internet i mnóstwo pomysłów, które można znaleźć na wielu stronach. Jedną z nich jest właśnie gryzgotowaniem.pl – miejsce w którym dzięki wspaniałej zabawie, dzieci nabierają pasji do gotowania. Dzieci znajdą tu mnóstwo fajnych i odkrywczych zabaw dzięki którym mogą naprawdę nauczyć się gotować, a już na pewno pomagać w kuchni. Zamieszczone na stronie gry gotowanie to dla małych kuchareczek i kucharzy (dla rodziców także) sama rozkosz – można gotować nie brudząc w kuchni, nie marnując produktów w razie niepowodzenia, można uczyć się na błędach, można rozwijać swoje kulinarne zainteresowania, a do niektórych dań nabierać nawet przekonania…
Gry z gotowaniem bawią i uczą. Dzięki wielu świetnym grom zamieszczonym na naszej stronie dzieci odnajdują swoje kulinarne pasje, uczą się i co najważniejsze świetnie się bawią. Przyrządzamy określone potrawy trzymając się przepisu – rozwijamy wyobraźnię i logiczne myślenie, przyrządzamy i podajemy dania w restauracji, barze czy kawiarni – rozwiązujemy problemy, które często wymagają szybkiego myślenia i zręczności, dekorujemy pyszne potrawy i desery – rozwijamy zmysły estetyczne.
Zabawa, zabawa i jeszcze raz pyszna zabawa, a po długiej zabawie czas na wspaniały deser – tym razem prawdziwy (ten, który przygotowała mama:)).

Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gra Deser Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Przepisy Gry Bar Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Torty Gry Pieczenie