Zabawa z Galaretką - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Zabawa z Galaretką – Twoim zadaniem w tej grze jest przyozdobić galaretkę. U góry ekranu gry widzimy różne możliwości zmiany poszczególnych elementów tego deseru. Po kliknięciu na każdą z nich, rozwinie się lista dostępnych kolorów, smaków i wzorów, kliknij na wybrany element, aby pojawił się na Twojej galaretce. Pamiętaj o dodaniu owocu i czegoś do picia. Miłej zabawy.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 8 970 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Przepisy Słodkie Gry Gra Deser Gry Owoce Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zarabianie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób Sałatkę