Zabawa z Galaretką | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Zabawa z Galaretką – Twoim zadaniem w tej grze jest przyozdobić galaretkę. U góry ekranu gry widzimy różne możliwości zmiany poszczególnych elementów tego deseru. Po kliknięciu na każdą z nich, rozwinie się lista dostępnych kolorów, smaków i wzorów, kliknij na wybrany element, aby pojawił się na Twojej galaretce. Pamiętaj o dodaniu owocu i czegoś do picia. Miłej zabawy.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 605 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Fast Food Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Obiad Gry Kurczak Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Warzywa Gry Zupy Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Makaron