Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Zabawa z Galaretką – Twoim zadaniem w tej grze jest przyozdobić galaretkę. U góry ekranu gry widzimy różne możliwości zmiany poszczególnych elementów tego deseru. Po kliknięciu na każdą z nich, rozwinie się lista dostępnych kolorów, smaków i wzorów, kliknij na wybrany element, aby pojawił się na Twojej galaretce. Pamiętaj o dodaniu owocu i czegoś do picia. Miłej zabawy.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 532 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Pizza Gra Deser Gry Bar Gry Owoce Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Lody Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą