Zabawa z Galaretką - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Zabawa z Galaretką – Twoim zadaniem w tej grze jest przyozdobić galaretkę. U góry ekranu gry widzimy różne możliwości zmiany poszczególnych elementów tego deseru. Po kliknięciu na każdą z nich, rozwinie się lista dostępnych kolorów, smaków i wzorów, kliknij na wybrany element, aby pojawił się na Twojej galaretce. Pamiętaj o dodaniu owocu i czegoś do picia. Miłej zabawy.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 9 099 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zupy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Lody Gry Obiad