Zabawa z Galaretką - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Zabawa z Galaretką – Twoim zadaniem w tej grze jest przyozdobić galaretkę. U góry ekranu gry widzimy różne możliwości zmiany poszczególnych elementów tego deseru. Po kliknięciu na każdą z nich, rozwinie się lista dostępnych kolorów, smaków i wzorów, kliknij na wybrany element, aby pojawił się na Twojej galaretce. Pamiętaj o dodaniu owocu i czegoś do picia. Miłej zabawy.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 8 497 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kurczak Gra Deser Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Torty Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Barbie Gry Gry Ciastka Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Śniadanie