Zabawa z Galaretką | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Zabawa z Galaretką – Twoim zadaniem w tej grze jest przyozdobić galaretkę. U góry ekranu gry widzimy różne możliwości zmiany poszczególnych elementów tego deseru. Po kliknięciu na każdą z nich, rozwinie się lista dostępnych kolorów, smaków i wzorów, kliknij na wybrany element, aby pojawił się na Twojej galaretce. Pamiętaj o dodaniu owocu i czegoś do picia. Miłej zabawy.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 696 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Makaron Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Lody Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry