Yummy Ice Pops - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Yummy Ice Pops – mleczno-owocowe lody na patyku własnej produkcji to idealna propozycja na upalne lato. Umyj, obierz i pokrój owoce zgodnie ze wskazówkami, przygotuj mleko, dodaj cukier i wszystko zmiksuj. Po wyciągnięciu smakołyków z zamrażarki można zabrać się do lizania. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 708 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kurczak Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Lody Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Kuchnia