Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wyzwanie Hot Dogowe – jesteś mega głodny i wiesz, że Twoje rodzeństwo pochowało gdzieś po kuchni pyszne hot dogi. Mieli nadzieję, że ich nie znajdziesz, ale człowiek głodny jest zdolny do wielu rzeczy i na pewno zrobisz wszystko, aby je zjeść. Klikaj, aby przesuwać produkty czy naczynia, kiedy znajdziesz hot doga kliknij na niego, otrzymasz punkty! Najedź kurierem myszki na strzałkę w prawym lub w lewym dolnym rogu ekranu gry, a ekran zacznie się przesuwać i dotrzesz do wszystkich zakamarków kuchni. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 977 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Pizza Gry Fast Food Gry Lody Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Owoce Gra Deser Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zupy