Wyzwanie Hot Dogowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wyzwanie Hot Dogowe – jesteś mega głodny i wiesz, że Twoje rodzeństwo pochowało gdzieś po kuchni pyszne hot dogi. Mieli nadzieję, że ich nie znajdziesz, ale człowiek głodny jest zdolny do wielu rzeczy i na pewno zrobisz wszystko, aby je zjeść. Klikaj, aby przesuwać produkty czy naczynia, kiedy znajdziesz hot doga kliknij na niego, otrzymasz punkty! Najedź kurierem myszki na strzałkę w prawym lub w lewym dolnym rogu ekranu gry, a ekran zacznie się przesuwać i dotrzesz do wszystkich zakamarków kuchni. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 3 147 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Lody Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bar