Wyzwanie Hot Dogowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Wyzwanie Hot Dogowe – jesteś mega głodny i wiesz, że Twoje rodzeństwo pochowało gdzieś po kuchni pyszne hot dogi. Mieli nadzieję, że ich nie znajdziesz, ale człowiek głodny jest zdolny do wielu rzeczy i na pewno zrobisz wszystko, aby je zjeść. Klikaj, aby przesuwać produkty czy naczynia, kiedy znajdziesz hot doga kliknij na niego, otrzymasz punkty! Najedź kurierem myszki na strzałkę w prawym lub w lewym dolnym rogu ekranu gry, a ekran zacznie się przesuwać i dotrzesz do wszystkich zakamarków kuchni. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 098 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bar Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Lody Słodkie Gry Gry Zupy Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce