Wyzwanie Hot Dogowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Wyzwanie Hot Dogowe – jesteś mega głodny i wiesz, że Twoje rodzeństwo pochowało gdzieś po kuchni pyszne hot dogi. Mieli nadzieję, że ich nie znajdziesz, ale człowiek głodny jest zdolny do wielu rzeczy i na pewno zrobisz wszystko, aby je zjeść. Klikaj, aby przesuwać produkty czy naczynia, kiedy znajdziesz hot doga kliknij na niego, otrzymasz punkty! Najedź kurierem myszki na strzałkę w prawym lub w lewym dolnym rogu ekranu gry, a ekran zacznie się przesuwać i dotrzesz do wszystkich zakamarków kuchni. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 3 218 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Obiad Słodkie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Przepisy Gry Torty Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bar Gry Dekorowanki