Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Wyzwanie Hot Dogowe – jesteś mega głodny i wiesz, że Twoje rodzeństwo pochowało gdzieś po kuchni pyszne hot dogi. Mieli nadzieję, że ich nie znajdziesz, ale człowiek głodny jest zdolny do wielu rzeczy i na pewno zrobisz wszystko, aby je zjeść. Klikaj, aby przesuwać produkty czy naczynia, kiedy znajdziesz hot doga kliknij na niego, otrzymasz punkty! Najedź kurierem myszki na strzałkę w prawym lub w lewym dolnym rogu ekranu gry, a ekran zacznie się przesuwać i dotrzesz do wszystkich zakamarków kuchni. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 889 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Fast Food Barbie Gry Gry Ciastka Gry Owoce Gra Deser Gry Warzywa Gry Bar Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Hamburgery