Wyraziste Ciasto z Jabłkami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Wyraziste Ciasto z Jabłkami (Apple Spice Cake) – Jeśli myślicie, że wszystkie ciasta z jabłkami są takie same to czas skorygować poglądy. Zacznij od przepisu i nastawienia piekarnika. W czasie, gdy się nagrzewa zgodnie z radami przygotuj wszystko i odkryj nowe ostre smaczki. A na koniec bita śmietana i wisienka, jako ukoronowanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 996 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kurczak Gry Lody Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Barbie Gry Gry Bar Gry Torty Gry Makaron Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zrób To Sam