Wyraziste Ciasto z Jabłkami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wyraziste Ciasto z Jabłkami (Apple Spice Cake) – Jeśli myślicie, że wszystkie ciasta z jabłkami są takie same to czas skorygować poglądy. Zacznij od przepisu i nastawienia piekarnika. W czasie, gdy się nagrzewa zgodnie z radami przygotuj wszystko i odkryj nowe ostre smaczki. A na koniec bita śmietana i wisienka, jako ukoronowanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 790 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gry Kanapki Gry Makaron Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Torty Gry Ciastka Gry Zupy Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zarabianie