Wyraziste Ciasto z Jabłkami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wyraziste Ciasto z Jabłkami (Apple Spice Cake) – Jeśli myślicie, że wszystkie ciasta z jabłkami są takie same to czas skorygować poglądy. Zacznij od przepisu i nastawienia piekarnika. W czasie, gdy się nagrzewa zgodnie z radami przygotuj wszystko i odkryj nowe ostre smaczki. A na koniec bita śmietana i wisienka, jako ukoronowanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 452 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zupy Barbie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Lody Słodkie Gry