Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wyraziste Ciasto z Jabłkami (Apple Spice Cake) – Jeśli myślicie, że wszystkie ciasta z jabłkami są takie same to czas skorygować poglądy. Zacznij od przepisu i nastawienia piekarnika. W czasie, gdy się nagrzewa zgodnie z radami przygotuj wszystko i odkryj nowe ostre smaczki. A na koniec bita śmietana i wisienka, jako ukoronowanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 315 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Makaron Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Torty Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Bar Gry Owoce