Wyraziste Ciasto z Jabłkami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wyraziste Ciasto z Jabłkami (Apple Spice Cake) – Jeśli myślicie, że wszystkie ciasta z jabłkami są takie same to czas skorygować poglądy. Zacznij od przepisu i nastawienia piekarnika. W czasie, gdy się nagrzewa zgodnie z radami przygotuj wszystko i odkryj nowe ostre smaczki. A na koniec bita śmietana i wisienka, jako ukoronowanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 634 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Torty Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Lody Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Bar Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe