Wyraziste Ciasto z Jabłkami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Wyraziste Ciasto z Jabłkami (Apple Spice Cake) – Jeśli myślicie, że wszystkie ciasta z jabłkami są takie same to czas skorygować poglądy. Zacznij od przepisu i nastawienia piekarnika. W czasie, gdy się nagrzewa zgodnie z radami przygotuj wszystko i odkryj nowe ostre smaczki. A na koniec bita śmietana i wisienka, jako ukoronowanie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 114 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Makaron Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Torty Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Owoce Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gra Deser Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Przepisy