Wypieki z Mikołajem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wypieki z Mikołajem – zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja. Wykonaj słodkości dokładnie takie jak widzisz u góry ekranu gry. Ciasteczka, polewy, owocowe dodatki – to wszystko masz do wyboru. Na początku gry kliknij na żółty przycisk maszyny po prawej stronie, a potem po kolei na poszczególne maszyny. Gotowy wyrób powędruje jako prezent do worka Mikołaja.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 10 354 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Deser Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Przepisy Barbie Gry Gry Bar Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Lody Gry Torty Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron