Wypieki z Mikołajem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Wypieki z Mikołajem – zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja. Wykonaj słodkości dokładnie takie jak widzisz u góry ekranu gry. Ciasteczka, polewy, owocowe dodatki – to wszystko masz do wyboru. Na początku gry kliknij na żółty przycisk maszyny po prawej stronie, a potem po kolei na poszczególne maszyny. Gotowy wyrób powędruje jako prezent do worka Mikołaja.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 9 728 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gry Ciastka Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Obiad Gry Kurczak Gra Deser Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Lody Gry Śniadanie