Wypieki z Mikołajem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Wypieki z Mikołajem – zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja. Wykonaj słodkości dokładnie takie jak widzisz u góry ekranu gry. Ciasteczka, polewy, owocowe dodatki – to wszystko masz do wyboru. Na początku gry kliknij na żółty przycisk maszyny po prawej stronie, a potem po kolei na poszczególne maszyny. Gotowy wyrób powędruje jako prezent do worka Mikołaja.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 10 511 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Owoce Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Lody Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zupy Barbie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Dekorowanki