Wypieki z Mikołajem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Wypieki z Mikołajem – zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja. Wykonaj słodkości dokładnie takie jak widzisz u góry ekranu gry. Ciasteczka, polewy, owocowe dodatki – to wszystko masz do wyboru. Na początku gry kliknij na żółty przycisk maszyny po prawej stronie, a potem po kolei na poszczególne maszyny. Gotowy wyrób powędruje jako prezent do worka Mikołaja.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 10 190 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Bar Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kanapki Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą