Wypasione Śniadanko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wypasione Śniadanko – śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Powinno być na bogato, czyli inaczej mówiąc wypasione! Przygotuj swoją wersję śniadanka, zrób takie jakie najbardziej Ci smakuje. A do wyboru niekończąca się ilość produktów, kombinacji i składników. Udanej zabawy!

Sterowanie – wybieraj za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 450 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bar Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Gry Obiad Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę