Wypasione Śniadanko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wypasione Śniadanko – śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Powinno być na bogato, czyli inaczej mówiąc wypasione! Przygotuj swoją wersję śniadanka, zrób takie jakie najbardziej Ci smakuje. A do wyboru niekończąca się ilość produktów, kombinacji i składników. Udanej zabawy!

Sterowanie – wybieraj za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 050 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Torty Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie