Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wykwintna Szarlotka – klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry. Klikaj wielokrotnie i zobacz wszystkie dostępne dekoracje dla tego ciasta. Skomponuj najlepiej wyglądające dodatki i spróbuj powtórzyć takie cudo u siebie w domu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 124 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Pizza Gry Przepisy Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kanapki Barbie Gry Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kurczak Gry Bar Gry Torty Gry Zupy Gotowanie z Sarą