Wyjątkowy Tort Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Wyjątkowy Tort Monster High – dziewczyny z Monster High obchodzą właśnie małą uroczystość i z tej okazji postanowiły upiec tort. Teraz pobiegły się przebierać, a Tobie pozostawiły całą przyjemność, czyli dekorowanie! Przystrój tort ozdobami, które zostawiły Ci dziewczyny Monster High i zaskocz je swoją kompozycją.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 049 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gry Fast Food Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Torty Gra Ciasto Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Warzywa Gry Owoce Słodkie Gry Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser