Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wyjątkowy Tort Monster High – dziewczyny z Monster High obchodzą właśnie małą uroczystość i z tej okazji postanowiły upiec tort. Teraz pobiegły się przebierać, a Tobie pozostawiły całą przyjemność, czyli dekorowanie! Przystrój tort ozdobami, które zostawiły Ci dziewczyny Monster High i zaskocz je swoją kompozycją.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 331 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gra Deser Gry Ciastka Gry Bar Gry Kanapki Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Torty Gry Owoce Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry z Czekoladą