Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wyjątkowy Tort Barbie – Udekoruj wraz z Barbie wyjątkowy tort, który upiekła z okazji swoich urodzin. Ozdoby pojawią się, gdy już ustawisz wszystkie ciasta na sobie, a później musisz już tylko klikać „next”. Postaraj się, by Barbie miała udane urodziny.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3827 razy
Zobacz także:
Gry Desery, ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Lody Gry Bar Gry Przepisy Gry Owoce Gry Warzywa Słodkie Gry Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Pizza Gry Fast Food Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe