Wyjątkowy Tort Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wyjątkowy Tort Barbie – Udekoruj wraz z Barbie wyjątkowy tort, który upiekła z okazji swoich urodzin. Ozdoby pojawią się, gdy już ustawisz wszystkie ciasta na sobie, a później musisz już tylko klikać „next”. Postaraj się, by Barbie miała udane urodziny.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 5 466 razy
Zobacz także:
Gry Desery, ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gra Deser Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Bar Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam