Wyjątkowy Tort Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Wyjątkowy Tort Barbie – Udekoruj wraz z Barbie wyjątkowy tort, który upiekła z okazji swoich urodzin. Ozdoby pojawią się, gdy już ustawisz wszystkie ciasta na sobie, a później musisz już tylko klikać „next”. Postaraj się, by Barbie miała udane urodziny.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 5 001 razy
Zobacz także:
Gry Desery, ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gra Deser Gry Przepisy Barbie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Lody Gry Obiad