Wspaniała Kelnerka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wspaniała Kelnerka – pomóżcie swojej koleżance, która właśnie rozpoczęła pracę kelnerki, zmienić trochę wygląd. Może dzięki temu zbierze większe napiwki? Zasady gry takie same, jak przy każdej ubierance, czyli klikacie w ikonki i wybieracie poszczególne elementy wyglądu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 426 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Lody Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kanapki Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Torty Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Bar Gry Fast Food Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Owoce Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę