Wspaniała Kelnerka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wspaniała Kelnerka – pomóżcie swojej koleżance, która właśnie rozpoczęła pracę kelnerki, zmienić trochę wygląd. Może dzięki temu zbierze większe napiwki? Zasady gry takie same, jak przy każdej ubierance, czyli klikacie w ikonki i wybieracie poszczególne elementy wyglądu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 240 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Bar Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Makaron Gra Deser Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy