Wspaniała Kelnerka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wspaniała Kelnerka – pomóżcie swojej koleżance, która właśnie rozpoczęła pracę kelnerki, zmienić trochę wygląd. Może dzięki temu zbierze większe napiwki? Zasady gry takie same, jak przy każdej ubierance, czyli klikacie w ikonki i wybieracie poszczególne elementy wyglądu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 353 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kurczak Gry Lody Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Owoce Gra Deser Barbie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Hamburgery