Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wspaniała Kelnerka – pomóżcie swojej koleżance, która właśnie rozpoczęła pracę kelnerki, zmienić trochę wygląd. Może dzięki temu zbierze większe napiwki? Zasady gry takie same, jak przy każdej ubierance, czyli klikacie w ikonki i wybieracie poszczególne elementy wyglądu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 987 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Lody Gry Ciastka Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Obiad Gry Torty Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Przepisy Słodkie Gry