Wołowina w Ciemnym Sosie z Fasolą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wołowina w Ciemnym Sosie z Fasolą (Beef in Black Bean Sauce Recipe) – Wołowina to bardzo wartościowe mięso. Fajnie by było wyczarować z niego super danie. Na szczęście czary są nam niepotrzebne. Wystarczą świeże i zdrowe składniki. Fajny przepis i odrobina czasu zmieszanego z dokładnością a na obiad będzie gotowe idealne danie główne.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 084 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Deser Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gra Ciasto Słodkie Gry Barbie Gry Gry Owoce Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Makaron