Wołowina w Ciemnym Sosie z Fasolą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wołowina w Ciemnym Sosie z Fasolą (Beef in Black Bean Sauce Recipe) – Wołowina to bardzo wartościowe mięso. Fajnie by było wyczarować z niego super danie. Na szczęście czary są nam niepotrzebne. Wystarczą świeże i zdrowe składniki. Fajny przepis i odrobina czasu zmieszanego z dokładnością a na obiad będzie gotowe idealne danie główne.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 203 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zupy Gry Fast Food Gry Bar Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gra Deser Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody