Wołowina w Ciemnym Sosie z Fasolą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wołowina w Ciemnym Sosie z Fasolą (Beef in Black Bean Sauce Recipe) – Wołowina to bardzo wartościowe mięso. Fajnie by było wyczarować z niego super danie. Na szczęście czary są nam niepotrzebne. Wystarczą świeże i zdrowe składniki. Fajny przepis i odrobina czasu zmieszanego z dokładnością a na obiad będzie gotowe idealne danie główne.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 449 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Torty Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Fast Food Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Barbie Gry