Wołowina w Ciemnym Sosie z Fasolą | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wołowina w Ciemnym Sosie z Fasolą (Beef in Black Bean Sauce Recipe) – Wołowina to bardzo wartościowe mięso. Fajnie by było wyczarować z niego super danie. Na szczęście czary są nam niepotrzebne. Wystarczą świeże i zdrowe składniki. Fajny przepis i odrobina czasu zmieszanego z dokładnością a na obiad będzie gotowe idealne danie główne.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 591 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Torty Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gra Deser Gry Lody Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Pieczenie