Wołowe Policzki w Sosie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wołowe Policzki w Sosie (Cook Beef Cheeks) – Dobre przygotowanie mięska to podstawa pysznego obiadku. Jeśli macie ochotę na takie smakowite kąski wołowe, zapraszamy do gry. Tutaj poznacie tajniki kulinarne. Do mięska dodatki? Ależ oczywiście. Warzywka czekają.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 120 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Lody Gry Torty Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Ciastka Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kurczak Słodkie Gry