Wołowe Policzki w Sosie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wołowe Policzki w Sosie (Cook Beef Cheeks) – Dobre przygotowanie mięska to podstawa pysznego obiadku. Jeśli macie ochotę na takie smakowite kąski wołowe, zapraszamy do gry. Tutaj poznacie tajniki kulinarne. Do mięska dodatki? Ależ oczywiście. Warzywka czekają.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 348 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Bar Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Torty Gra Ciasto Gry Owoce Gra Deser Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe