Włoskie Spaghetti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Włoskie Spaghetti (Spaghetti And Meatballs) – w tej grze poznacie przepis na prawdziwe włoskie spaghetti z mini pulpecikami. Całe danie przygotujecie od samego początku. Sięgajcie po produkty wskazane przez niebieską strzałkę i przeciągajcie je do dużej misy. Zobaczcie jak łatwo zrobić taki obiadek w stylu włoskim.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 643 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Deser Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Owoce Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zupy Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Przepisy Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Obiad Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób Sałatkę