Włoski Obiadek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Włoski Obiadek – Rosa zabiera Cię do krainy włoskich dań i potraw. Możesz razem z nią już dziś przygotować prawdziwy włoski obiadek. Co Rosa serwuje na obiad? Sałatkę, kurczaka i spaghetti. Poznaj sekretne przepisy włoskie i zmierz się z instrukcjami Rosy, musisz być szybki i uważny. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 6 388 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zupy Gra Deser Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Warzywa