Włoski Obiadek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Włoski Obiadek – Rosa zabiera Cię do krainy włoskich dań i potraw. Możesz razem z nią już dziś przygotować prawdziwy włoski obiadek. Co Rosa serwuje na obiad? Sałatkę, kurczaka i spaghetti. Poznaj sekretne przepisy włoskie i zmierz się z instrukcjami Rosy, musisz być szybki i uważny. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 6 754 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kuchnia Gry Bar Gry Owoce Gry Kanapki Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gra Deser