Włoska Sałatka Makaronowa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Włoska Sałatka Makaronowa – wystarczy trochę makaronu, warzyw i domowego sosu, żeby raz dwa postała smakowita i pomysłowa włoska sałatka. Wykonuj polecenia wskazane przez strzałkę oraz zerknij do przepisu, dzięki któremu przyrządzisz tę potrawę w swojej kuchni.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 078 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bar Gry Owoce Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Lody Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Hamburgery