Włoska Sałatka Makaronowa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Włoska Sałatka Makaronowa – wystarczy trochę makaronu, warzyw i domowego sosu, żeby raz dwa postała smakowita i pomysłowa włoska sałatka. Wykonuj polecenia wskazane przez strzałkę oraz zerknij do przepisu, dzięki któremu przyrządzisz tę potrawę w swojej kuchni.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 328 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Makaron Gry Pizza Gry Torty Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Lody