Wiśniowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Wiśniowe Babeczki – zróbcie same wyśmienite wiśniowe babeczki. Poznajemy przepis na nie od samego początku, bo gdy wejdziecie do kuchni musicie powyciągać potrzebne składniki, które po kolei będzie wskazywać czerwona strzałka. Chwytamy za produkt i trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągamy produkt do głównej misy. Odtwórzcie to wszystko w domu, a Wam też wyjdą takie piękne babeczki.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 7 967 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Kurczak Gry Lody Gry Zupy Gry Makaron Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Torty Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek