Wiśniowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wiśniowe Babeczki – zróbcie same wyśmienite wiśniowe babeczki. Poznajemy przepis na nie od samego początku, bo gdy wejdziecie do kuchni musicie powyciągać potrzebne składniki, które po kolei będzie wskazywać czerwona strzałka. Chwytamy za produkt i trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągamy produkt do głównej misy. Odtwórzcie to wszystko w domu, a Wam też wyjdą takie piękne babeczki.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 8 383 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Przepisy Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kurczak