Wiosenny Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Wiosenny Tort (Flower Garden Cake) – Gdy za oknem wiosna szaleje i kwiaty kwitną to aż kusi aby przystroić wiosennie ciasto. Podstawa jest i wystarczy ją udekorować. Korzystaj z szerokiego wyboru dekoracji i zrób jedyny w swoim rodzaju tort.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 072 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Lody Gry Obiad Gry Owoce Gry Fast Food Gry Torty Barbie Gry Gry Śniadanie Słodkie Gry Gra Deser Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zupy