Wiosenny Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wiosenny Tort (Flower Garden Cake) – Gdy za oknem wiosna szaleje i kwiaty kwitną to aż kusi aby przystroić wiosennie ciasto. Podstawa jest i wystarczy ją udekorować. Korzystaj z szerokiego wyboru dekoracji i zrób jedyny w swoim rodzaju tort.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 169 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Lody Gry Kurczak Gry Przepisy Barbie Gry Słodkie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę