Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wiosenny Tort Weselny – praca cukiernika jest wymagająca, ale i bardzo fajna. Zabawcie się więc odrobinę i udekorujcie piękny wiosenny tort. W menu po prawej stronie znajdziecie wszystko – kolory biszkoptów, polewy, kremy i wspaniałe kwiatowe dekoracje.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 829 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bar Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Torty Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Barbie Gry