Wiosenny Tort Weselny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wiosenny Tort Weselny – praca cukiernika jest wymagająca, ale i bardzo fajna. Zabawcie się więc odrobinę i udekorujcie piękny wiosenny tort. W menu po prawej stronie znajdziecie wszystko – kolory biszkoptów, polewy, kremy i wspaniałe kwiatowe dekoracje.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 973 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Lody Gry Zupy Gry Kurczak Gry Pizza Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Warzywa Gry Śniadanie