Wiosenny Piknik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wiosenny Piknik – dwie przyjaciółki wybrały się na wspólny piknik do parku nad wodę. Pogoda dopisuje, więc mogą sobie spokojnie odpocząć. Niestety nie za bardzo wiedzą w co się ubrać i pozostawiły ten problem Tobie. A dla Ciebie to przecież żaden problem, tylko sama przyjemność. Wystylizuj te dziewczyny klikając na ikonki po lewej oraz po prawej stronie. Przejrzyj wszystkie dostępne opcje i rzeczy i stwórz jakieś fajne zestawy ubrań na piknikowy wypad.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 566 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Fast Food Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kurczak Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Owoce Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zupy Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Lody