Wielkie Sprzątanie Lodówki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wielki Sprzątanie Lodówki (Fridge Cleaning) – Ależ tu bałagan. W takich warunkach nie da się niczego ugotować ani upiec. Poprzewracane butelki, resztki jedzenia i plamy. Czas zakasać rękawy i uporządkować wszystko a zbędne produkty wyrzucić do kosza. Czas ucieka.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 609 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gra Deser Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Bar Barbie Gry Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Lody