Wielkie Sprzątanie Lodówki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wielki Sprzątanie Lodówki (Fridge Cleaning) – Ależ tu bałagan. W takich warunkach nie da się niczego ugotować ani upiec. Poprzewracane butelki, resztki jedzenia i plamy. Czas zakasać rękawy i uporządkować wszystko a zbędne produkty wyrzucić do kosza. Czas ucieka.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 258 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zupy Gry Fast Food