Wielkie Sprzątanie Lodówki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wielki Sprzątanie Lodówki (Fridge Cleaning) – Ależ tu bałagan. W takich warunkach nie da się niczego ugotować ani upiec. Poprzewracane butelki, resztki jedzenia i plamy. Czas zakasać rękawy i uporządkować wszystko a zbędne produkty wyrzucić do kosza. Czas ucieka.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 664 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Lody Gry Przepisy Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Deser Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Makaron Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Bar Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę