Wielkie Sprzątanie Lodówki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Wielkie Sprzątanie Lodówki (Clean Up My Fridge) – Od czasu do czasu warto zajrzeć do lodówki, nie tylko po to by znaleźć tam jakieś pyszności do jedzenia. Lodówka, gdzie przechowuje się żywność powinna lśnić czystością a o tej nie można tego powiedzieć. Zakasujemy więc rękawy i bierzemy się do wielkiego sprzątania, aby lodówka była gotowa na przyjęcie nowych smakołyków.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 464 razy
Zobacz także:
Uncategorized,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bar Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gra Deser Gry Kanapki Gry Obiad Gry Torty Gry Fast Food Gry Lody