Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wielkie Sprzątanie Lodówki (Clean Up My Fridge) – Od czasu do czasu warto zajrzeć do lodówki, nie tylko po to by znaleźć tam jakieś pyszności do jedzenia. Lodówka, gdzie przechowuje się żywność powinna lśnić czystością a o tej nie można tego powiedzieć. Zakasujemy więc rękawy i bierzemy się do wielkiego sprzątania, aby lodówka była gotowa na przyjęcie nowych smakołyków.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 414 razy
Zobacz także:
Uncategorized,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Obiad Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Bar Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody