Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wielkie Sprzątanie Lodówki (Clean Up My Fridge) – Od czasu do czasu warto zajrzeć do lodówki, nie tylko po to by znaleźć tam jakieś pyszności do jedzenia. Lodówka, gdzie przechowuje się żywność powinna lśnić czystością a o tej nie można tego powiedzieć. Zakasujemy więc rękawy i bierzemy się do wielkiego sprzątania, aby lodówka była gotowa na przyjęcie nowych smakołyków.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 316 razy
Zobacz także:
Uncategorized,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Torty Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Kanapki Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bar Gra Ciasto Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Fast Food