Wielkie Sprzątanie Lodówki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wielkie Sprzątanie Lodówki (Clean Up My Fridge) – Od czasu do czasu warto zajrzeć do lodówki, nie tylko po to by znaleźć tam jakieś pyszności do jedzenia. Lodówka, gdzie przechowuje się żywność powinna lśnić czystością a o tej nie można tego powiedzieć. Zakasujemy więc rękawy i bierzemy się do wielkiego sprzątania, aby lodówka była gotowa na przyjęcie nowych smakołyków.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 560 razy
Zobacz także:
Uncategorized,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gra Deser Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Hamburgery Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Lody Barbie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą