Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Wielkie śniadaniowe Burrito (Ccooking Big Breakfast Burrito) – Gdy zbliża się pora śniadania w kuchni panuje ruch. Pomóż naszej uroczej kuchareczce przygotować pyszne śniadanie. Kieruj się wskazówkami. Dziś burrito pełne warzyw, pożywne i zdrowe.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 026 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Owoce Gry Lody Gry Obiad Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Ciastka Gry Bar Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kurczak Słodkie Gry Barbie Gry Gry Pieczenie Gra Deser Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kanapki