Wielkanocny Zajączek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Zajączek (Easter Bunny) – Wielkanocne zabawy z pisankami i zajączkami są niezastąpione. A jeśli przy okazji rozrywki dostarczą szansy na poćwiczenie spostrzegawczości, to już jest sytuacja wręcz perfekcyjna.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 937 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zupy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Torty Gry Przepisy Słodkie Gry