Wielkanocny Zajączek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Zajączek (Easter Bunny) – Wielkanocne zabawy z pisankami i zajączkami są niezastąpione. A jeśli przy okazji rozrywki dostarczą szansy na poćwiczenie spostrzegawczości, to już jest sytuacja wręcz perfekcyjna.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 141 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zupy Gry Śniadanie Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Lody Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Obiad Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Owoce Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gra Deser Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Ciastka