Wielkanocne Gniazdko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Wieniec – Kolory wnoszą radość w nasze życie, dlatego wykonacie z Rosy i jej mamą niezwykłe wielkanocne ciasto. Tak, będzie to pyszne gniazdko, które możecie postawić na wielkanocnym stole i wywołać uśmiech na twarzy wszystkich członków rodziny. Na początku poszukajcie wszystkich składników i już możecie zaczynać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 952 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Torty Barbie Gry Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Obiad Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zupy Gra Deser Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Owoce Gry Lody Gry Dekorowanki