Wielkanocne Gniazdko | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Wieniec – Kolory wnoszą radość w nasze życie, dlatego wykonacie z Rosy i jej mamą niezwykłe wielkanocne ciasto. Tak, będzie to pyszne gniazdko, które możecie postawić na wielkanocnym stole i wywołać uśmiech na twarzy wszystkich członków rodziny. Na początku poszukajcie wszystkich składników i już możecie zaczynać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 443 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Lody Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bar Gry Makaron Gry Kurczak Gra Ciasto Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Obiad Gra Deser Gry Zarabianie Gry Ciastka