Wielkanocne Gniazdko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Wieniec – Kolory wnoszą radość w nasze życie, dlatego wykonacie z Rosy i jej mamą niezwykłe wielkanocne ciasto. Tak, będzie to pyszne gniazdko, które możecie postawić na wielkanocnym stole i wywołać uśmiech na twarzy wszystkich członków rodziny. Na początku poszukajcie wszystkich składników i już możecie zaczynać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 016 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Kurczak Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Torty Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Obiad Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Fast Food