Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Wieniec – Kolory wnoszą radość w nasze życie, dlatego wykonacie z Rosy i jej mamą niezwykłe wielkanocne ciasto. Tak, będzie to pyszne gniazdko, które możecie postawić na wielkanocnym stole i wywołać uśmiech na twarzy wszystkich członków rodziny. Na początku poszukajcie wszystkich składników i już możecie zaczynać.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 201 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Bar Barbie Gry Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Torty Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Owoce Gry Hamburgery