Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Wieniec – Kolory wnoszą radość w nasze życie, dlatego wykonacie z Rosy i jej mamą niezwykłe wielkanocne ciasto. Tak, będzie to pyszne gniazdko, które możecie postawić na wielkanocnym stole i wywołać uśmiech na twarzy wszystkich członków rodziny. Na początku poszukajcie wszystkich składników i już możecie zaczynać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 327 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zupy Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Torty Gry Bar Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Śniadanie