Wielkanocne Gniazdko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Wieniec – Kolory wnoszą radość w nasze życie, dlatego wykonacie z Rosy i jej mamą niezwykłe wielkanocne ciasto. Tak, będzie to pyszne gniazdko, które możecie postawić na wielkanocnym stole i wywołać uśmiech na twarzy wszystkich członków rodziny. Na początku poszukajcie wszystkich składników i już możecie zaczynać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 383 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Bar Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Lody Gry Torty Gotowanie z Sarą