Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Wieniec – Kolory wnoszą radość w nasze życie, dlatego wykonacie z Rosy i jej mamą niezwykłe wielkanocne ciasto. Tak, będzie to pyszne gniazdko, które możecie postawić na wielkanocnym stole i wywołać uśmiech na twarzy wszystkich członków rodziny. Na początku poszukajcie wszystkich składników i już możecie zaczynać.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4072 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Torty Gry Fast Food Gry Bar Gry Warzywa Barbie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery