Wielkanocne Gniazdko | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Wielkanocny Wieniec – Kolory wnoszą radość w nasze życie, dlatego wykonacie z Rosy i jej mamą niezwykłe wielkanocne ciasto. Tak, będzie to pyszne gniazdko, które możecie postawić na wielkanocnym stole i wywołać uśmiech na twarzy wszystkich członków rodziny. Na początku poszukajcie wszystkich składników i już możecie zaczynać.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 567 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Warzywa Barbie Gry Gry Lody Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą