Wesoły Naleśnik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Wesoły Naleśnik – Ta gra na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Musicie w niej udekorować swój naleśnik tak, aby wyglądał jak wzór po prawej stronie. Układajcie elementy dobrze przymierzając je do swojego naleśnika. Na koniec sędzia określi jak dużo się pomyliliście i przyzna Wam punkty.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 873 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Przepisy Gry Owoce Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Torty Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bar Słodkie Gry