Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Wesoły Naleśnik – Ta gra na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Musicie w niej udekorować swój naleśnik tak, aby wyglądał jak wzór po prawej stronie. Układajcie elementy dobrze przymierzając je do swojego naleśnika. Na koniec sędzia określi jak dużo się pomyliliście i przyzna Wam punkty.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 429 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Makaron Barbie Gry Gry Lody Słodkie Gry Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia