Wesoły Naleśnik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Wesoły Naleśnik – Ta gra na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Musicie w niej udekorować swój naleśnik tak, aby wyglądał jak wzór po prawej stronie. Układajcie elementy dobrze przymierzając je do swojego naleśnika. Na koniec sędzia określi jak dużo się pomyliliście i przyzna Wam punkty.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 330 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Torty Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Owoce Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kurczak