Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Wesoły Naleśnik – Ta gra na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Musicie w niej udekorować swój naleśnik tak, aby wyglądał jak wzór po prawej stronie. Układajcie elementy dobrze przymierzając je do swojego naleśnika. Na koniec sędzia określi jak dużo się pomyliliście i przyzna Wam punkty.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1358 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Bar Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Fast Food Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Pieczenie