Wesoły Naleśnik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Wesoły Naleśnik – Ta gra na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Musicie w niej udekorować swój naleśnik tak, aby wyglądał jak wzór po prawej stronie. Układajcie elementy dobrze przymierzając je do swojego naleśnika. Na koniec sędzia określi jak dużo się pomyliliście i przyzna Wam punkty.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 760 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Barbie Gry Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zarabianie Gra Deser Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Lody Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Śniadanie